POKOJE

pokój nr 1

Cena od 160 PLN

liczba osób: 3, powierzchnia: 28m2

Ten pokój z 2 sypialniami i balkonem mieści się na 2. piętrze. Do dyspozycji Gości jest prywatna łazienka zlokalizowana w korytarzu (naprzeciwko wejścia do pokoju). Wspólna kuchnia dla dwóch pokoi znajduje się na I piętrze.

więcej


pokój dwuosobowy nr 3

Cena od 180 PLN

liczba osób: 2, powierzchnia: 18m2

Ten pokój mieści się na 2. piętrze i oferuje duże łóżko podwójne, 2 telewizory oraz łazienkę z wanną. Na I piętrze znajduje się wspólna kuchnia dla dwóch pokoi nr 1 i 3.

więcej


apartament nr 6

Cena od 340 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 42m2

Ten apartament typu suite mieści się na 1. piętrze i obejmuje 2 sypialnie, łazienkę oraz aneks kuchenny. Z każdej sypialni można wyjść na wspólny taras.

więcej


apartament nr 7

Cena od 340 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 42m2

Ten apartament oferuje aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem, a także 2 sypialnie i taras.

więcej


apartament nr 8

Cena od 340 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 53m2

W tym przestronnym apartamencie typu studio znajduje się aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Za dodatkową opłatą do apartamentu można wstawić dodatkowe łóżko.

więcej


apartament nr 9

Cena od 290 PLN

liczba osób: 3, powierzchnia: 24m2

Ten apartament usytuowany jest na 1. piętrze i obejmuje sypialnię, salon, dwie łazienki i taras. Goście mają dostęp do aneksu kuchennego.

więcej


apartament nr 11

Cena od 340 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 44m2

Ten przestronny, wyłożony drewnem apartament mieści się na poddaszu. Obejmuje on 2 sypialnie, salon, aneks kuchenny i łazienkę z wanną. Za dodatkową opłatą do apartamentu można wstawić rozkładaną sofę.Piętro niżej dostępny taras.

więcejRezerwacja pokoi oraz apartamentów.